wersja graficzna

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

2017-11-10 | Jednostka: KP PSP Starachowice

Powierzenie obowiązków zastępcy komendanta w Starachowicach

  print

9 listopada 2017r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach odbył się uroczysty apel z udziałem zastępcy świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego PSP w Kielcach bryg. Tomasza Bajerczaka.

W trakcie uroczystości dotychczasowemu dowódcy JRG PSP Starachowice kpt. Sławomirowi Ziębie, decyzją świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego PSP w Kielcach st. bryg. Adama Czajki, powierzono obowiązki zastępcy komendanta powiatowego PSP w Starachowicach.

 

Kpt. Sławomir Zięba w 1998 roku ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu zdobywając wykształcenie technika pożarnictwa. Od tego momentu nieprzerwanie pełnił służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Starachowicach. W 2014 roku ukończył studia podyplomowe dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich, związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi. Od początku był związany z podziałem bojowym - piastował stanowiska dowódcy zastępu, dowódcy sekcji, dowódcy zmiany i dowódcy JRG. Swoje doświadczenie i wysoki profesjonalizm wielokrotnie wykorzystywał podczas akcji ratowniczo – gaśniczych

Opracowanie: mł. bryg. Marcin Nyga

Zdjęcia: sekc. Adrian LipaDodał:Marcin Nyga
   

Wróć

Na skróty

Aktualności
Organizacja
Składniki majątku
Zamówienia publiczne
Galeria
Kontakt

Organizacja i bezpieczeństwo

Jednostki PSP
Prewencja
Porady

Praca i służba

Zasady rekrutacji
Nabór
Ośrodek szkolenia
Historia
Psycholog

Publicznie dostępne wykazy i informacje

Wykaz rzeczoznawców
Informacje związane z poważnymi awariami przemysłowymi