***23.11.2017r. Suchedniów, pow. skarżyski. Wypadek z udziałem 2 samochodów osobowych. Jedna osoba poszkodowana odwieziona zastała do szpitala. W akcji ratowniczej brało udział 4 zastępy straży pożarnej***22.11.2017; 07:21,Bidziny pow. opatowski, najechanie samochodu ciężarowego cysterny (przewożącego azotan amonu, materiał wybuchowy i zapalniki) na tył samochodu ciężarowego z naczepą przewożącego kruszywo. W zderzeniu poszkodowany został kierowca sam. Scania który został zabrany do szpitala. W działaniach ratowniczych udział brało 7 zastępów straży pożarnej.***21.11.2017r. Odonów, pow. kazimierski. Czołowe zderzenie sam. osobowego z ciężarowym. Kierowca sam. osobowego został rany, strażacy udzielili mu KPP po czym został zabrany do szpitala przez przybyły ZRM. Akcja ratownicza prowadzona była przez 3 zastępy straży pożarnej oraz inne służby ***20.11.2017 r.m. Krzyż, pow. kazimierski. Samochód osobowy wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy podróżującej nim kobiecie i wydobyli ją z pojazdu. W działaniach ratowniczych udział brały 4 zastępy straży pożarnej.***19.11.2017 r. Wola Szczygiełkowa, powiat kielecki. O godzinie 02. 09 doszło do pożaru w budynku jednorodzinnym w którym zamieszkiwały dwie osoby. Strażacy w celu ugaszenia ognia podali 4 prądy gaśnicze wody. Po zlokalizowaniu pożaru i częściowemu oddymieniu ratownicy w pomieszczeniu objętym pożarem odnaleźli zwęglone ciało kobiety. W działaniach ratowniczo - gaśniczych udział brało 8 zastępów straży pożarnej oraz 33 strażaków. ***
2017-09-27 | Jednostka: KP PSP Jędrzejów

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze 2017 w Jędrzejowie

  print

22 i 24 września 2017 r. na boisku sportowym w Jędrzejowie i Oksie przeprowadzone zostały powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu jędrzejowskiego.

Zawody zostały rozegrane w czterech kategoriach w tym: dziesięć drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych, dwie Kobiece Drużyny Pożarnicze, cztery Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Chłopców oraz trzy Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Dziewczyn.

Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji czuwała komisja sędziowska powołana przez komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jędrzejowie.

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

- w kategorii Ochotniczych Straży Pożarnych

 1. OPS Błogoszów
 2. OSP Oksa
 3. OSP Sprowa
 4. OSP Lubcza
 5. OSP Prząsław
 6. OSP Gniewięcin
 7. OSP Cierno - Żabieniec
 8. OSP Sokołów Górny
 9. OSP Imielno
 10. OSP Kozłów

- w kategorii Kobiece Drużyny Pożarnicze

 1. OSP Sokołów Górny
 2. OSP Staniowice

- w kategorii Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Chłopcy

 1. OSP Zakrzów
 2. OSP Imielno
 3. OSP Błogoszów
 4. OSP Potok Wielki

- w kategorii Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Dziewczyny

 1. OSP Sokołów Górny
 2. OSP Błogoszów
 3. OSP Sobowice

 

Opracowanie: kpt. mgr inż. Sylwester Delipacy

Opracowanie: Krzysztof NowakDodał:Sylwester Delipacy
   
   
   
 

Wróć

Na skróty

Aktualności
Organizacja
Składniki majątku
Zamówienia publiczne
Galeria
Kontakt

Organizacja i bezpieczeństwo

Jednostki PSP
Prewencja
Porady

Praca i służba

Zasady rekrutacji
Nabór
Ośrodek szkolenia
Historia
Psycholog

Publicznie dostępne wykazy i informacje

Wykaz rzeczoznawców
Informacje związane z poważnymi awariami przemysłowymi