wersja graficzna

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

WYDZIAŁY

  print

bryg. Sylwester Krzeszowski

Sylwester Krzeszowski stanowisko: Naczelnik Wydziału Kadr Organizacji i Nadzoru
tel.: 41 36 53 240
email: s.krzeszowski@straz.kielce.pl
pokój: 111 (I piętro)

 

 

bryg. Adam Zaborowski

Adam Zaborowski stanowisko:

Zastępca Naczelnika

Wydziału Kadr Organizacji i Nadzoru

tel.: 41 36 53 241
email: a.zaborowski@straz.kielce.pl
pokój: 102 (I piętro)

 

  

bryg. Paweł Ksel

Paweł Ksel stanowisko: Naczelnik Wydziału Operacyjnego
tel.: 41 36 53 220
email: p.ksel@straz.kielce.pl
pokój: 403 (IV piętro)

 

  

st. kpt. Ryszard Stańczak

Ryszard Stańczak stanowisko: Zastępca Naczelnika Wydziału Operacyjnego
tel.: 41 36 53 221
email: r.stanczak@straz.kielce.pl
pokój: 402 (IV piętro)

 

 

 

  stanowisko:  
tel.: 41 36 53 230
email:  
pokój: 413 (IV piętro)

 

 

bryg. Sławomir Pietrzykowski

Sławomir Pietrzykowski stanowisko: Zastępca Naczelnika Wydziału
Kontrolno-Rozpoznawczego
tel.: 41 36 53 231
email: s.pietrzykowski@straz.kielce.pl
pokój: 412 (IV piętro)

 

 

mł. bryg. Małgorzata Rogowska

Małgorzata Rogowska stanowisko: Główny Księgowy
tel.: 41 36 53 280
email: m.rogowska@straz.kielce.pl
pokój: 214 (II piętro)

 

 

 bryg. Konrad Zygulski

 Konrad Zygulski stanowisko: Naczelnik Wydziału Logistyki
tel.: 41 36 53 250
email:  k.zygulski@straz.kielce.pl
pokój: 206 (II piętro)

 

 

bryg. Grzegorz Łochowski

Grzegorz Łochowski stanowisko: Zastępca Naczelnika Wydziału Logistyki
tel.: 41 36 53 251
email: g.lochowski@straz.kielce.pl
pokój: 212 (II piętro)

 

 

 bryg. Jakub Kubicki

 Jakub Kubicki stanowisko: Naczelnik Wydziału Informatyki i Łączności
tel.: 41 36 53 270
email:  j.kubicki@straz.kielce.pl
pokój: 204 (II piętro)

 

 

 

mł. bryg. Piotr Krokos

Piotr Krokos stanowisko:

Zastępca Naczelnika Wydziału 

Informatyki i Łączności

tel.: 41 36 53 271
email: p.krokos@straz.kielce.pl
pokój: 202 (II piętro)

 

 

st. bryg. Andrzej Raczyński

Andrzej Raczyński stanowisko: Naczelnik Ośrodka Szkolenia
tel.: 41 36 53 290
email: a.raczynski@straz.kielce.pl
pokój: 201 (II piętro)

 

 

mł. bryg. Jan Brożyna

Jan Brożyna stanowisko: Zastępca Naczelnika Ośrodka Szkolenia
tel.: 41 36 53 291
email: j.brozyna@straz.kielce.pl
pokój: 205 (II piętro)

 

 

asp. Dorota Pyza

Dorota Pyza stanowisko: Samodzielne stanowisko ds. ochrony informacji niejawnych i archiwizacji
tel.: 41 36 53 236
email: d.pyza@straz.kielce.pl
pokój: 107 (I piętro)

 

 

Mirosława Głowacka

Mirosława Głowacka stanowisko: Samodzielne stanowisko ds. pomocy prawnej
tel.: 41 36 53 243
email: sekretariat@straz.kielce.pl
pokój: 117 (I piętro)

 

 

 

Wróć

Na skróty

Aktualności
Organizacja
Składniki majątku
Zamówienia publiczne
Galeria
Kontakt

Organizacja i bezpieczeństwo

Jednostki PSP
Prewencja
Porady

Praca i służba

Zasady rekrutacji
Nabór
Ośrodek szkolenia
Historia
Psycholog

Publicznie dostępne wykazy i informacje

Wykaz rzeczoznawców
Informacje związane z poważnymi awariami przemysłowymi