×

Błąd

Webmaster zablokował dostęp do tej strony i nie może zostać uruchomiona.

2017-01-26 | Jednostka: KP KSP Staszów

26 stycznia 2017 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Staszowie odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami policji pełniącymi obowiązki dzielnicowych na terenie powiatu staszowskiego. Spotkanie prowadził mł. asp. Łukasz Kruk z wydziału operacyjno-kontrolno-rozpoznawczego Komendy Powiatowej PSP w Staszowie. Na spotkaniu  przedstawiono cel oraz założenia akcji społecznej „Czad i ogień. Obudź czujność”. Uczestników zapoznano w formie prezentacji multimedialnej z materiałami udostępnionymi na stronie internetowej Komendy Głównej  Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, kładąc duży nacisk na zagrożenia ze strony tlenku węgla. Przekazano również ulotki informacyjne promujące kampanię MSWiA “Czad i ogień. Obudź czujność”.

Dzielnicowi ze względu na charakter swej służby często spotykają się z mieszkańcami, przez co mają sposobność do uświadamiania obywateli o działaniu tlenku węgla, oraz zaletach montażu czujek czadu w budynkach mieszkalnych.

Opracowanie: mł. asp. Łukasz Kruk
Zdjęcia: KP Policji w Staszowie

siedziba

Komenda Wojewódzka

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 36 53 203

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

\kgg8q018up\SkrytkaESP

* 23.06.2018 r. Chęciny . Około godz. 17.35 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. W zdarzeniu zostały poszkodowane 4 osoby, które zostały przewiezione przez ZRM do szpitala. W działaniach ratowniczych brały udział 5 zastępów Straży Pożarnej, ZRM, LPR i Policja. 21.06.2018 r. W województwie świętokrzyskim odnotowano 40 zdarzeń związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru. W/w interwencje dotyczyły: uszkodzenia budynków mieszkalnych – 2 interwencje, uszkodzenia budynków gospodarczych – 2 interwencje, usuwania powalonych drzew – 36 interwencji. Podczas w/w zdarzeń nie było osób poszkodowanych. *