×

Błąd

Webmaster zablokował dostęp do tej strony i nie może zostać uruchomiona.

Radio Ostrowiec, z myślą o pomocy innym  przygotowało świąteczną akcję charytatywną „Gwiazdki Moc”. Jej celem jest zgromadzenie środków, które pomogą urządzić miejsce wypoczynku dla dzieci i rodziców w świetlicy oddziału pediatrycznego Szpitala Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz zakup wyposażenia dla oddziału, dzięki któremu personelowi łatwiej będzie opiekować się maluchami, trafiającymi do szpitala.

Aukcja organizowana jest dla najmłodszych, a pluszaki zawsze kojarzą się z dziećmi dlatego też Misia Ratownika przekazał do licytacji dh Krzysztof Gajewski. W tak szczytnym przedsięwzięciu nie mogło oczywiście zabraknąć ostrowieckich strażaków i druhów ochotników.   Połączyliśmy siły i stanęliśmy do  licytacji wraz z wieloma chętnymi na Misia Ratownika - "Żarka". W tej akcji jednak cel uświęca środki, musieliśmy być najlepsi. Komendant powiatowy PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP z wielką satysfakcją przebili wszystkie oferty.

I tak wygraliśmy „Gwiazdki Moc”, ale przede wszystkim uśmiech dzieci które mogą cieszyć się pluszakiem.

Opracowanie: st. kpt. Barbara Majdak, KP PSP Ostrowiec Św.
Zdjęcie: Radio Ostrowiec

siedziba

Komenda Wojewódzka

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 36 53 203

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

\kgg8q018up\SkrytkaESP

* 20.06.2018.r. Kielce, zalew kielecki. Około godziny 17:30 strażacy poszukiwali mężczyzny prawdopodobnie znajdującego się pod wodą. Przy użyciu łodzi i sprzętu poszukiwawczego odnaleziono poszkodowanego a nurkowie z PSP wydobyli z wody nieprzytomnego mężczyznę, obecny na miejscu lekarz ZRM stwierdził zgon wydobytej z zalewu osoby. W działaniach udział brało 9 zastępów Straży Pożarnej. 19.06.2018r. Jędrzejów ul. Przypkowskiego. Około godz. 16.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu zostały poszkodowane 4 osoby, które zostały przewiezione przez ZRM do szpitala. W działaniach brały udział 2 zastępy straży pożarnej, ZRM i policja. 18.06.2018 r. Nowiny, pow. kielecki. Około godz. 14:23 na terenie składowania odpadów niebezpiecznych i innych, doszło do kilku wycieków nieznanych substancji z zaworów spustowych zbiorników typu MAUZER. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uszczelnieniu w/w wycieków oraz identyfikacji substancji chemicznych. W działaniach brało udział 5 zastępów Państwowej Straży Pożarnej. *