×

Błąd

Webmaster zablokował dostęp do tej strony i nie może zostać uruchomiona.
Unite Gallery Error:

Gallery with alias: Opatow_23_12_2017_wigilia not found

W dniu 22 grudnia 2017 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Opatowie odbyło się spotkanie wigilijne. Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy PSP w Opatowie kpt. Sylwester Kochanowicz witając przybyłych gości oraz strażaków i pracowników komendy.

Strażacką wigilię w komendzie uświetnili swą obecnością: kapelan powiatowy strażaków ks. kanonik dr Marek Bieniasz oraz O. Edgar Semeniuk gwardian z Klasztoru OO Bernardynów w Opatowie, a także prezes zarządu koła związku emerytów i rencistów pożarnictwa st. bryg. w stanie spoczynku Józef Kędziora. Wszyscy zaproszeni goście, strażacy i pracownicy komendy łamiąc się opłatkiem złożyli sobie życzenia i spotkali się przy tradycyjnym wigilijnym stole.

Opracowanie: asp. Dariusz Urban KP PSP Opatów

 Zdjęcia: mgr Dariusz Serweta KP PSP Opatów

siedziba

Komenda Wojewódzka

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 36 53 203

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

\kgg8q018up\SkrytkaESP

* 23.06.2018 r. Chęciny . Około godz. 17.35 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. W zdarzeniu zostały poszkodowane 4 osoby, które zostały przewiezione przez ZRM do szpitala. W działaniach ratowniczych brały udział 5 zastępów Straży Pożarnej, ZRM, LPR i Policja. 21.06.2018 r. W województwie świętokrzyskim odnotowano 40 zdarzeń związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru. W/w interwencje dotyczyły: uszkodzenia budynków mieszkalnych – 2 interwencje, uszkodzenia budynków gospodarczych – 2 interwencje, usuwania powalonych drzew – 36 interwencji. Podczas w/w zdarzeń nie było osób poszkodowanych. *