×

Błąd

Webmaster zablokował dostęp do tej strony i nie może zostać uruchomiona.

Redakcja „Echo Dnia” już od 44 lat organizuje akcję „Pluszowy Miś” w tym roku część zebranych pluszaków zostanie rozdysponowana do wszystkich jednostek ratowniczo-gaśniczych na terenie województwa świętokrzyskiego.

Maskotki pomogą strażakom podczas akcji łagodzić stres maluchów. Misie trafią do dzieci uczestniczących w różnego rodzaju sytuacjach traumatycznych, szczególnie w wypadkach drogowych oraz w pożarach mieszkań, z których są ewakuowane.

Strażacy jednak mają nadzieję, że te misie pozostaną jak najdłużej w „służbie” u strażaków , będzie to oznaczało, że dzieciakom nie dzieje się krzywda.

Komendant Wojewódzki PSP w Kielcach składa serdeczne podziękowania redakcji „Echo Dnia” oraz wszystkim darczyńcom pluszaków.

Opracowanie: Monika Baran-Śnioch
Zdjęcia: Ania Bilska, redakcja Echo Dnia

Dodał:Monika Baran-Śnioch

siedziba

Komenda Wojewódzka

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 36 53 203

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

\kgg8q018up\SkrytkaESP

* 23.06.2018 r. Chęciny . Około godz. 17.35 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. W zdarzeniu zostały poszkodowane 4 osoby, które zostały przewiezione przez ZRM do szpitala. W działaniach ratowniczych brały udział 5 zastępów Straży Pożarnej, ZRM, LPR i Policja. 21.06.2018 r. W województwie świętokrzyskim odnotowano 40 zdarzeń związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru. W/w interwencje dotyczyły: uszkodzenia budynków mieszkalnych – 2 interwencje, uszkodzenia budynków gospodarczych – 2 interwencje, usuwania powalonych drzew – 36 interwencji. Podczas w/w zdarzeń nie było osób poszkodowanych. *