×

Błąd

Webmaster zablokował dostęp do tej strony i nie może zostać uruchomiona.

2022-02-12 | Jednostka: KP PSP Busko-Zdrój

Wypadek drogowy, powiat buski, miejscowość Bronina, gm. Busko- Zdrój

16.03.2017 roku o godzinie 13.05 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Busku – Zdroju wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Bronina, gm. Busko-Zdrój. Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy JRG Busko-Zdrój.

Po przyjeździe zastępów na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że samochód Fiat Fiorino najechał na tył naczepy ciągnika siodłowego. Pojazdy blokowały jeden z pasów jezdni. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w uszkodzonym Fiacie. Następnie udrożniono drogę poprzez usunięcie z niej uszkodzonego pojazdu oraz uprzątnięcie pozostałości powypadkowych.  Po zakończonych działaniach zastępy wróciły do koszar.

siedziba

Komenda Wojewódzka

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 36 53 203

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

\kgg8q018up\SkrytkaESP

* 23.06.2018 r. Chęciny . Około godz. 17.35 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. W zdarzeniu zostały poszkodowane 4 osoby, które zostały przewiezione przez ZRM do szpitala. W działaniach ratowniczych brały udział 5 zastępów Straży Pożarnej, ZRM, LPR i Policja. 21.06.2018 r. W województwie świętokrzyskim odnotowano 40 zdarzeń związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru. W/w interwencje dotyczyły: uszkodzenia budynków mieszkalnych – 2 interwencje, uszkodzenia budynków gospodarczych – 2 interwencje, usuwania powalonych drzew – 36 interwencji. Podczas w/w zdarzeń nie było osób poszkodowanych. *