***26.06.2017r.około godziny 15:00 w miejscowości Mniów pow. Jędrzejowski doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku poszkodowane zostały 3 osoby, które zostały przetransportowane do szpitala przez 2 karetki i śmigłowiec LPR. Działania prowadziły 2 zastępy straży pożarnej przy współudziale policji i pogotowia ratunkowego.***24.06.2017r.około godziny 12:00 w miejscowości Suków pow. kielecki doszło do zderzenia samochodów VW Polo i Renault Clio. Akcja ratownicza prowadzona była przez 3 zastępy straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe i policję. W wypadku zostały poszkodowane 4 osoby, w tym 2 dzieci.***23.06.2017 r. o godz. 7:32 w msc. Trębowiec Duży, pow. starachowicki na drodze krajowej nr 744 doszło do zderzenia samochodów Audi A6 i KIA Ceed. Akcja ratownicza prowadzona była przez 3 zastępy straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe i policję. Działania ratownicze straży pożarnej polegały m.in. na uwolnieniu rannej pasażerki zakleszczonej w samochodzie KIA. W wypadku zostały poszkodowane w sumie 4 osoby, w tym 2 osoby zostały zabrane do szpitala
2016-06-29 | Jednostka: KW PSP Kielce

Akcja „Młody Bohater” – szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci

  print

Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i  promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży.

Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.

Każdy laureat nagrody otrzyma unikalny, numerowany medal i zostanie wpisany do rejestru młodych bohaterów na stronie internetowej MSWiA, gdzie będzie można poznać jego historię.

Kandydatów do nagrody można zgłosić do MSWiA za pośrednictwem formularza. 

Poniżej znajdują się:
- formularz zgłoszenia,
- regulamin akcji.Dodał:Monika Baran-Śnioch
 
Załączniki:
formularz_zgloszenia.pdf
regulamin_akcji.pdf

Wróć

Na skróty

Aktualności
Organizacja
Składniki majątku
Zamówienia publiczne
Galeria
Kontakt

Organizacja i bezpieczeństwo

Jednostki PSP
Prewencja
Porady

Praca i służba

Zasady rekrutacji
Nabór
Ośrodek szkolenia
Historia
Psycholog

Publicznie dostępne wykazy i informacje

Wykaz rzeczoznawców
Informacje związane z poważnymi awariami przemysłowymi