**** 15.08.2017r. m. Włoszczowice pow. pińczowski. O godz 14.47 miał miejsce pożar podkładów kolejowych poza torowiskiem. W działaniach trwających 3,5 godz udział brały 4 zastępy straży pożarnej w tym 22 ratowników. ****14.08.2017r.m. Mniszek, pow. jędrzejowski doszło do wypadku drogowego z udziałem 2-óch samochodów osobowych Opla Corsy oraz BMW serii 3.Ranne zostały 3 osoby.****13.08.2017r. na terenie województwa Świętokrzyskiego doszło do 12 wypadków drogowych. W ich wyniku śmierć poniosła 1 osoba, a 15 zostało rannych.****11.08.2017 na terenie województwa świętokrzyskiego doszło do 2 utonięć młodych osób. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w miejscowości Borowa Góra na zbiorniku Kaniów w pow. kieleckim, drugie w miejscowości Mosty na terenie kopalni piasku również w pow. kieleckim.****
2016-06-29 | Jednostka: KW PSP Kielce

Akcja „Młody Bohater” – szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci

  print

Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i  promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży.

Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.

Każdy laureat nagrody otrzyma unikalny, numerowany medal i zostanie wpisany do rejestru młodych bohaterów na stronie internetowej MSWiA, gdzie będzie można poznać jego historię.

Kandydatów do nagrody można zgłosić do MSWiA za pośrednictwem formularza. 

Poniżej znajdują się:
- formularz zgłoszenia,
- regulamin akcji.Dodał:Monika Baran-Śnioch
 
Załączniki:
formularz_zgloszenia.pdf
regulamin_akcji.pdf

Wróć

Na skróty

Aktualności
Organizacja
Składniki majątku
Zamówienia publiczne
Galeria
Kontakt

Organizacja i bezpieczeństwo

Jednostki PSP
Prewencja
Porady

Praca i służba

Zasady rekrutacji
Nabór
Ośrodek szkolenia
Historia
Psycholog

Publicznie dostępne wykazy i informacje

Wykaz rzeczoznawców
Informacje związane z poważnymi awariami przemysłowymi